HFS Zeytin Toplama, Hasat Makinası | HAKKIMIZDA
15343
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15343,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-13.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

HAKKIMIZDA

HFS Zeytin Toplama, Hasat Makinası

     HFS Zeytin Toplama Makinaları, HFS Has Fren Sistemleri Şirketinin markasıdır ve bünyesinde üretilmektedir. Ana faaliyet alanı Havalı Fren Sistemleri üretimi olan Has Fren Sistemleri 1998 yılında kurulmuştur. Seviye valfleri, Kasnak üretimi, Yedek parça imalatı ve Adetli üretimli özel siparişlerin imalatını yapmaktadır.

     2012 yılında tarım makinaları üretimi konusunda ARGE çalışmaları yapan firma yerli üretim hasat makinaları imalatına başlamıştır. Tüm mekanizma, şanzuman ve tüm aparatlar yerli üretim olup kendi bünyemizde üretilmektedir.

     Özel tasarım şanzıman sistemi ile ülkemizde ve dünyada İLK ÜRÜN Olan HFS Zeytin Toplama, Hasat Makinası, Çatal sistemine monte şanzumanı ile patentli bir üründür. Uludağ Üniversitesi ve Tübitak ile ortaklaşa geliştirilen proje ile sistem tamamı ile akademisyenlerce ve laboratuvarlarda test edilmiş, sahada zeytin ağacı üzerinde de denemeler yapılarak ölçümleri yapılmış ve tüm bunlar raporlanmıştır.

Üretim Parkuru